top of page

Proč využít služby bytového architekta?

Snad každý se v životě již setkal se zařizováním interiérů a nebo výběrem jeho dílčího vybavení. Při dnešním širokém výběru materiálů a možností je velmi důležité mít dostatek času, trpělivosti a zkušenosti s výběrem a koordinací kvalitních výrobců a řemeslníků. A právě v tuto chvíli nastupuje bytový architekt.

 

Úkolem bytového architekta je nejprve si ujasnit jakou máte představu o budoucím interiéru, jaký je Váš životní styl a jaké jsou Vaše potřeby a nároky na interiér a také jaký je Váš rozpočet. Na základě těchto informací architekt vytvoří jednu či více variant návrhů interiéru. Zpracování komplexního návrhu Vám umožní vytvořit si celistvou představu o řešení interiéru a následně Vám bytový architekt doporučí stylové a materiálové řešení v co nejvhodnější kombinaci pro Váš interiér.

Důležitým nástrojem pro práci s interiérem je v tomto případě také tvorba fotorealistických počítačových 3D vizualizací, které Vám umožní vidět Váš interiér v reálných rozměrech a barvách dříve, než se začne realizovat.

 

Úkolem bytového architekta je tedy provést Vás náročnou, ale příjemnou fází návrhu interiéru a výběrem materiálů a vybavení, které bude ideální právě pro Vás. Pokud se rozhodnete také pro realizaci s bytovým architektem, převezme za vás koordinaci a řízení řemeslníků a při realizaci na klíč přebíráte kompletně zařízený a hotový interiér.

 

Veškeré služby bytového architekta, Vám tedy přinesou radost ze zařizovaného interiéru, kvalitně zařízený a funkční interiér, ale také úsporu času a peněz.

Absolvoval fakultu umění a architektury na Technické univerzitě v Liberci v oboru Environmental design. Na tomto oboru působil v ateliéru architekta/designera Bořka Šípka až do jeho tragického odchodu. Z tohoto oboru obdržel titul Magistr umění.

 

V návrhu interiéru se pro klienta snaží najít nejefektivnější řešení a maximálně vyjít jeho požadavkům. Provést ho od první myšlenky až po realizaci prostoru.

MgA. Karel Marek

Josef Pilný

Absolvoval střední uměleckoprůmyslovou školu v oboru bytový architekt. 

 

Jeho vášeň pro design ho motivuje k hledání nových a unikátních řešení pro vaše bytové potřeby. Má schopnost proměnit vaše představy v realitu a přenést je do vašeho domova. Nejen, že má estetické oko, ale také hluboké porozumění ergonomii a funkčnosti v interiérovém designu. Každý projekt je navržen tak, aby vyhovoval vašim potřebám a usnadňoval váš každodenní život.

V návrhu interiéru se pro klienta snaží najít nejefektivnější řešení a maximálně vyjít jeho požadavkům. Provést ho od první myšlenky až po realizaci prostoru.

Podívejte se na naše realizace.

REALIZACE
bottom of page