top of page

Dovolte nám navrhnout a zrealizovat vaše sny!

OBÝVACÍ POKOJE

V dnešní době patří obývací pokoje mezi nejvíce používané místnosti v obydlí. Slouží ke komunikaci s rodinou a návštěvami, a hlavně relaxaci u televize či knížky. Obývací pokoj by měl být útulným místem, kam se i návštěvy budou rády vracet.

KUCHYNĚ

Při návrhu funkční kuchyňské linky je nutné popostupovat dle antropometrických a ergonomických kritérií.

Nejdůležitější je v kuchyni dodržovat tzv. pracovní trojúhelník. Jedná se o ergonomické pravidlo, které uznává, že správně zvolená vzdálenost mezi lednicí, dřezem a varnou deskou ovlivňuje celkovou funkčnost a bez kolizní provoz kuchyně.

LOŽNICE

Ložnice je jednou z nejdůležitějších místností pro načerpání energie a sil do dalšího dne. Měla by poskytovat útočiště a vyvolávat pocit klidu a bezpečí. Zároveň by měla být prostorem, kde se člověk cítí dobře a zažívá jen příjemné probuzení. Kvalitě spánku odpovídá nejen správné řešení interiéru, ale i řada dalších okolností, jako výběr materiálů, textur, barev, tepelná pohoda.

DĚTSKÉ POKOJE

Dětský pokoj je velmi dynamické místo, které slouží jako primární prostor jednoho nebo více dětí. V dětském pokoji dochází k prolínání několika funkčních zón, dítě si zde hraje, vzdělává se, ale zároveň se zde ukládá ke spánku. Dětský pokoj je tedy multifunkční prostor, s čímž se při řešení interiéru musí počítat.

INTERIÉR NA KLÍČ

Prvním krokem k návrhu interiéru je myšlenka a nápad. Konzultacemi 3d variant řešení prostoru se podaří bytovému architektovi spolu se zákazníkem dospět ke správnému a funkčnímu řešení interiéru. Poté již veškeré povinnosti s domluvou realizace návrhu interiéru spadají na náš tým. Se zákazníkem je upřesněn termín možnosti přístupu do bytu, popřípadě předání klíčů, kdy zákazníkovi odpadají veškeré starosti a může se třeba po dovolené vrátit do nově zařízeného domova.

KOMERČNÍ PROSTORY

Víte, že první dojem je ten nejdůležitější, a to platí dvojnásobně v komerčním světě. Naše tým zkušených interiérových architektů je zde, aby vám pomohl proměnit vaše komerční prostory v prostředí, které nejenže oslní vaše zákazníky, ale také podpoří produktivitu vašich zaměstnanců.

NÁVRHY INTERIÉRU

Návrhy interiérů, plány.
bottom of page